Jak modowymi trikami polepszyć swoją samoocenę i lepiej poczuć się we własnym ciele?

Każda kobieta jest piękna, ale nie każda w to wierzy. Czasami musi zrobić coś dla siebie by w to uwierzyć. Na pewno nie jest to trudne, wszak wystarczy tylko zastosować kilka modowych trików. W ten sposób można poczuć się lepiej w swoim ciele i polepszyć samoocenę. Czas najwyższy poznać owe triki.

Chcesz podkreślić talię? Postaw na pasek

Wiele kobiet narzeka na swoją figurę. Jednym nie podoba się waga, innym brzuch, a jeszcze innym brak widocznej talii. W każdym przypadku wystarczy tylko zastosować mały trik i już można cieszyć się efektami. A mamy na myśli dobór paska, który powinien być szeroki. Jeżeli zestawicie go z odzieżą o kroju oversize to uzyskacie pożądany efekt. A wręcz efekt przerośnie Wasze oczekiwania. A jeżeli chcecie sprawić, że nawet szyja będzie wydawać się smuklejsza, to nic nie stoi na przeszkodzie, by dobrać do stylizacji długi łańcuszek i już efekt wow gwarantowany.

Chcesz poczuć się pewna siebie? Zadbaj o makijaż

Czasami naprawdę małe rozwiązania mogą przynieść naprawdę duże efekty. Cóż, dzięki małym rzeczom można dobrze poczuć się w swoim ciele i rzeczywiście wreszcie poczuć się pewną siebie. Na pewno należy zadbać o makijaż, ale nie dlatego, że makijaż ukrywa niedoskonałości, lecz dlatego, że w makijażu kobieta czuje się jak w kompletnej stylizacji. Zatem, jaki make up wybrać? Na pewno na początek warto dobrać odpowiedni odcień fluidu, następnie musnąć skórę pudrem i delikatnie przejechać policzki różem. Po tym etapie można już przejść do pomalowania powiek. Na pewno dobrze poczujecie się w makijażu typu smokey eyes. Pamiętajcie, aby nałożyć na powiekę trzy odcienie brązu, następnie patyczkiem je rozmazać. Pozostaje już tylko pomalowanie linii wodnej oka kredką do oczu. Tusz na rzęsy zapewni zalotne, ale też pewne siebie spojrzenie. Ale najwięcej pewności siebie dodadzą Wam czerwone usta, wszak wydobędą kobietę wampa, która jest pewna siebie, nie boi się wychodzić poza wyznaczone konwenanse i zwyczajnie czuje się dobrze w swoim ciele. Niby tylko makijaż, a jednak aż makijaż.

Dodaj sobie pewności dzięki fryzurze

Cóż, nie ma się co oszukiwać, Polki należą do jednych z najbardziej zakompleksionych kobiet, choć rzeczywiście zachwycają urodą. A jednak brak pewności siebie jest dziedziczony z pokolenia na pokolenia i wysysany z mlekiem matki. Narzekamy na wszystko, na cienkie usta czy nos, ale często kompleksy biorą się ze zbyt rzadkich włosów. Czasem można usłyszeć jak kobiety próbują żartować ze swojego kompleksu, bagatelizując go. Ale najlepiej się go pozbyć, tym bardziej, że jest to bardzo łatwe. Niezależnie czy macie kompleksy z powodu cienkich włosów, ich ilości czy długości, to wystarczy tylko zdecydować się na włosy doczepiane. Są różne metody, ale też różne włosy, zatem bez problemu znajdziecie dla siebie najlepsze rozwiązanie. My polecamy Wam włosy europejskie czy rosyjskie, które rzeczywiście pasują najlepiej. Koniecznie więc kliknijcie link do sklepu z włosami doczepianymi Remy Hair, gdzie znajdziecie szeroki wybór włosów w dobrej cenie. Ale możecie przy tym zakupić też kosmetyki pielęgnacyjne. Potem pozostaje już tylko wybranie najlepszej dla Was metody i możecie cieszyć się fryzurą jak z reklamy szamponu.

Jak ukryć wystający brzuch?

Jednym z największych kompleksów, z jakimi zmagają się kobiety, jest kompleks brzucha. Niezależnie jak by wyglądał nigdy nie jest idealny. Tutaj kobiety stanowią całkowite przeciwieństwo mężczyzn, którzy zazwyczaj nie mają kompleksów z powodu brzucha. Ale wracając do kobiet, wiele z nich jest tak zdesperowana, że zaczyna się zastanawiać nad plastykę brzucha, a to duży błąd. Zdecydowanie lepiej po prostu o siebie zadbać. Możecie ćwiczyć, odpowiednio się odżywiać, ale też wybrać właściwą odzież. Nic tak nie poprawi samopoczucia jak spodnie z wysokim stanem, które nie tylko ukrywają wystający brzuch, ale też sprawiają, że talia prezentuje się jeszcze smuklej. A jeżeli chcecie jeszcze polepszyć efekt, to koniecznie wybierzcie spodnie z bocznymi wiązaniami, które będą działały niczym gorset.

Koniecznie skorzystajcie z naszych trików. I nie zapomnijcie, że także szpilki wyzwolą ukrytą w Was pewną siebie kobietę.